Учителите от нашето училище преминаха обучение на тема „Интерактивни методи и техники на обучение“
На 31 октомври педагогическият колектив на нашето училище премина обучение на тема „Интерактивни методи и техники на обучение“, проведено от „ЕВРОКЛАС-КОНСУЛТ“ ЕООД“.
Целта на обучението беше да се представят съвременни подходи за активно включване на учениците в учебния процес и за прилагане на интерактивни техники в часовете.
Обучението премина при голям интерес, с активно участие и обмен на добри практики между учителите.
